Nałęczów – baza noclegowa

Nałęczów to oprócz uzdrowiska również ciekawe miejsce pod względem turystycznym, stąd konieczność powstania bazy noclegowej dla przybywających turystów. Na uwagę zasługuje Willa Róża zlokalizowana na Alei Lipowej. Obiekt prócz stylowych i wygodnych pokoi oferuje basen, saunę i inne atrakcje takie jak przepiękny taras i kwiecisty ogród. W każdym pokoju znajduje się telewizor oraz minibar. Śniadanie serwowane jest codziennie rano w kawiarni Cafe Różana.

Kolejny obiekt zajmujący się noclegami to usytuowany na ulicy 1 Maja Hotel Przepióreczka, który oferuje klasycznie urządzone pokoje, w ciepłym klimacie. Hotel oferuje prócz noclegów również usługi gastronomiczne i strefę wellnes.

Inna oferta miejsca noclegowego dotyczy kwatery na ulicy Wiejskiej na skraju Parku Zdrojowego. Właściciel oferuje 6 pokoi wyposażonych w łazienki i aneksy kuchenne. Na terenie obiektu dodatkowo znajduje się bardzo duże podwórko z ławkami, huśtawką, piaskownicą i miejscem na ognisko i grilla. W całym obiekcie udostępniony jest bezprzewodowy internet. Jeśli chodzi o cenę za pokój kształtuje się ona na przyzwoitym poziomie od 50 złotych wzwyż.

Kolejne miejsce noclegowe, które oferuje Nałęczów to pokoje i apartamenty przeznaczone nie tylko dla kuracjuszy, ale również dla klienta indywidualnego. Mieszczą się one na terenie uzdrowiska. Są one utrzymane w stylowym klimacie w zależności od historii i przeznaczeni budynku. Na terenie uzdrowiska działa serwująca pełne wyżywienie gastronomia i wiele innych obiektów towarzyszących, takich jak baseny, termy, pijalnie wód, strefy odnowy biologicznej i tym podobne usługi pozwalające na relaks i powrót do zdrowia zarówno tego fizycznego jak i psychicznego.

Willa Łucja oferuje natomiast pokoje gościnne mieszczące się na ulicy Armatnia Góra w Nałęczowie. Właściciel oferuje swoim gościom wygodne i duże pokoje. Na wyposażeniu pokoi są: telewizory i czajniki elektryczne, ogrzewanie, wi-fi bez żadnych opłat i ograniczeń, niezależny aneks kuchenny dla gości. Wczasowicze mają również możliwość skorzystania z całodziennego wyżywienia lub pojedynczych posiłków, które oferują usytuowane nieopodal bary i restauracje.

Warto przyjechać do Nałęczowa i zwiedzić tę piękną miejscowość. Jak widać baza noclegowa w Nałęczowie jest rozbudowana {Meteor-Turystyka.pl}. Każdy przyjeżdżający tu turysta na pewno znajdzie miejsce, które spełni wszystkie jego oczekiwana – zarówno pod względem warunków panujących w wynajętym obiekcie, jak i pod względem finansowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>